Waarom kiezen voor Iberostar Selection Lanzarote Park?
Het hotel telt 388 kamers en is gelegen in een prachtige tuin. We geven graag 5 redenen om voor dit uitmuntend hotel te kiezen:
- Volledig gerenoveerd
- Fantastische ligging, vlak aan de promenade
- Kindvriendelijk hotel met ruime familiekamers
- Heerlijke buffetten
- 'Star Prestige' services en exclusieve zones voor volwassenen
Comfortabele kamers
Alle kamers zijn comfortabel ingericht met een badkamer met inloopdouche, terras / balkon, airconditioning, telefoon, televisie, minibar en koffiezetapparaat. Gratis wifi. Dankzij ons Wave of Change-concept zijn alle kamers ook vrij van single use plastics.
- Dubbel: 30m2 – poolview – twin beds
- Dubbel lateraal zeezicht: 30m2 - lateraal zeezicht – twin beds
- Dubbel zeezicht priority location: 30m2 - zeezicht - preferentiële locatie – twin beds
- Dubbel zeezicht: 30m2 – zeezicht – twin beds
- Familie kamer: 36m2 – garden view – twin beds – sofa beds – living
- Familie kamer lateraal zeezicht: 36m2 – lateraal zeezicht – twin beds – sofa beds – living
- Familie kamer zeezicht: 36m2 – zeezicht – twin beds – sofa beds – living
- Star Prestige dubbel lateraal zeezicht: 30m2 – lateraal zeezicht – twin beds – Exclusive Star Prestige service – adults only
- Star Prestige dubbel zeezicht: 30m2 – zeezicht – twin beds – Exclusive Star Prestige service – adults only
- Star Prestige Junior Suite: 36m2 – pool view – double bed – Exclusive Star Prestige service – adults only
- Star Prestige Junior Suite lateraal zeezicht: 36m2 – lateraal zeezicht – twin beds – Exclusive Star Prestige service – adults only
- Star Prestige Junior Suite zeezicht: 36m2 –zeezicht – twin beds – Exclusive Star Prestige service – adults only
Eten & drinken
- ontbijt- en dinerbuffet
- buffetrestaurant met 'Starchef' (showcooking)
- snackbar 'El Mirador'
- food truck
- 2 bars: 'Jameos Bar' en 'Sports Bar'
- 'Star Prestige' zone: à-la-carterestaurant 'Star Prestige', snackbar 'Star Prestige Lounge' en bar 'Star Prestige' met terras
- gepaste kleding verplicht bij het diner
In de all inclusive formule is volgende inbegrepen:
- ontbijt-, lunch- en dinerbuffet
- snacks 11:00-13:00/16:00-18:00
- schepijs
- dranken inbegrepen bij de maaltijden: water, tafelwijn, lokaal bier en frisdranken (alcoholische) dranken 10:30-24:00 (volgens openingsuren bars)
- dagelijks water op de kamer
Sport & ontspanning
Tegen betaling kan je bovenop de zwembaden genieten van het wellnesscenter 'Spa Sensations' met massages en schoonheidsbehandelingen, biljart, fietsen, mountainbiken of tafelvoetbal. In de omgeving is er ook de mogelijkheid tot watersporten, paardrijden (ca.25 km) en golf (ca.40 km).
In de all inclusive formule zijn volgende sporten inbegrepen: aerobics, tafeltennis, tennis (1 court, mits reservatie), fitness, volleybal en gevarieerde animatie (o.a. sport, shows en dans).
Kinderen kunnen zich uitleven in het waterpark 'Aquafun' met waterspeeltoestellen en glijbanen, de 'Funpark' speeltuin, de minidisco of Star Camp: 'Monkey' van 4 t/m 7 jaar, 'Dolphin' van 8 t/m 12 jaar, 'Eagle' van 13 t/m 17 jaar
Extra VIP faciliteiten met Star Prestige
- De beste kamers van het hotel met premium amenities
- Uitzonderlijke uitzichten
- Exclusieve faciliteiten zoals adult only zwembad, open bar, lounge, …
- Premium service zoals aparte check in, premium dranken, exclusieve kortingen op faciliteiten in het hotel
- Apart gedeelte in het restaurant
- Dit concept kan enkel genoten worden door gasten die een Star Prestige kamertype boeken.
Coronamaatregelen in het hotel
Een Selectair klant die recent naar het hotel is afgereisd, kon getuigen over de talrijke maatregelen die genomen werden in functie van de veiligheid: "Ik voelde me heel veilig in het hotel en daarbuiten. Het dragen van een mondmasker is verplicht in de publieke delen van het hotel tot je in je kamer bent of plaats neemt aan tafel. Ook op straat is er een mondmaskerplicht. De bars en restaurants voelen nog steeds erg gezellig aan, men gebruikt gewoon om de andere tafel niet. In alle delen van het hotel kan je dispensers met alcoholgel vinden. Aan het buffet dien je een looprichting te respecteren, is er een extra ontsmettingszuil met gel aan de ingang. Veel gerechten zijn reeds klaargemaakt in porties, er is dus amper selfservice en alle lepels en tangen worden om het kwartier vervangen. In alle publieke delen worden tafels, stoelen, bankjes etc. na elk gebruik gepoetst. Ik heb dus absoluut kunnen genieten van een zeer aangename vakantie."